Малина Ляшка

Код: 000011604
Немає в наявності
23грн
Немає в наявност
На сьогоднішній день польська малина «Ляшка» є однією з найбільш популярних і цінних ягідних культур. Кущ здатний витягуватися від двох до трьох метрів у висоту. Стебла рослини жорсткої структури, вигнуті у верхній частині, усипані численними, безпечними і дрібними шипами. Плодові гілки у великій кількості утворюються на пагонах через 2 роки після висадки. Ягоди на кущі малини утворюються великі, десертні, подовжені, з легким опушенням, яскраво-червоного насиченого кольору, з приємним ароматом і солодким смаком. Розмір одного плоду становить 3,5-4 см в довжину, важить він в середньому 5-6 г. До незаперечних переваг сорту слід зарахувати дуже раннє дозрівання його смачних плодів і тривалий термін плодоношення (3-3,5 тижні, починаючи з середини липня ), високоустойчив до різноманітних садових захворювань, в тому числі і до деяких грибкових. Має високу морозостійкість. Малина Ляшка з вдячністю відгукується на зволоження грунту і дощування, погано переносить сильні посухи і суховії. Щоб мінімізувати негативний вплив високо позитивних температур, грунт в прикореневій зоні мульчують шаром соломи, або листям кукурудзи.
Доставка
Адресна доставка кур’єром по Києву

Строк доставки - 1-2 дні

Вартість від 60грн

Безкоштовно від 800грн

Доставка Новою Поштою

Строк доставки 1-3 дні

Вартість від 35грн

Безкоштовно від 500грн

Доставка Делівері

Строк доставки 1-3 дні

Вартість від - 30грн

Безкоштовно від  - 500грн

Доставка Укрпочта

Строк доставки - 1-5 днів

Вартість від - 20грн

Безкоштовно від 500грн

 • Адресна доставка кур’єром по Києву
 • Доставка Новою Поштою
 • Доставка Делівері
 • Доставка Укрпочта
Оплата
Готівкою кур’єру

без додаткових комісій

Готівкою у відділенні

Додаткова комісія перевізника 2,5% від суми замовлення+20грн

На карту Приват Банку

без додаткових комісій

На рахунок

без додаткових комісій

Visa/Mastercard через систему liqPay

Online оплата з будь якої карти Visa/Mastercard через систему liqPay  

 • Готівкою кур’єру
 • Готівкою у відділенні
 • На карту Приват Банку
 • На рахунок
 • Visa/Mastercard через систему liqPay
Виникли питання?

Телефонуйте: 0 (800) 30 12 24
або ми самі вам зателефонуємо

 • Опис

  На сьогоднішній день польська малина «Ляшка» є однією з найбільш популярних і цінних ягідних культур. Кущ здатний витягуватися від двох до трьох метрів у висоту. Стебла рослини жорсткої структури, вигнуті у верхній частині, усипані численними, безпечними і дрібними шипами. Плодові гілки у великій кількості утворюються на пагонах через 2 роки після висадки. Ягоди на кущі малини утворюються великі, десертні, подовжені, з легким опушенням, яскраво-червоного насиченого кольору, з приємним ароматом і солодким смаком. Розмір одного плоду становить 3,5-4 см в довжину, важить він в середньому 5-6 г. До незаперечних переваг сорту слід зарахувати дуже раннє дозрівання його смачних плодів і тривалий термін плодоношення (3-3,5 тижні, починаючи з середини липня ), високоустойчівий до різноманітних садових захворювань, в тому числі і до деяких грибкових. Має високу морозостійкість. Малина Ляшка з вдячністю відгукується на зволоження грунту і дощування, погано переносить сильні посухи і суховії. Щоб мінімізувати негативний вплив високо позитивних температур, грунт в прикореневій зоні мульчують шаром соломи, або листям кукурудзи.

 • Характеристики
  Виробник
  Dekoplant (Україна)
  Термін дозрівання
  ранній
  Колір ягоди
  червона
  Упаковка
  пакет з субстратом
  Вік саджанця
  однорічний
  Маса ягоди
  6-8 г
 • Відгуки покупців
  Заказала весной. Пришли быстро. Упакованы хорошо. Визуально очень и очень. Принялись. Выпустили по веточке. Лето сухое - спасибо, что не засохли - у нас песок. Надеюсь к следующему лету будет куст.
  Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід