Малина Зюгана

Код: 000011609
Немає в наявності
26грн
Немає в наявност
Малина Зюгана - високоврожайний сорт малини, родом зі Швейцарії. Є далеко не новим сортом, виведений в 1999 рік. З тих пір популярність сорту набирає обертів, як серед промислових аграріїв, так і серед приватних садівників. На сьогоднішній день, малина вважається одним з кращих ремонтантних сортів. У сорту малини Зюгана - потужні пряморослі пагони, що досягають 1,8 метрів у висоту, в умовах затінення, можуть вирости до 2 метрів. Іноді зустрічаються поради, що рослини даного сорту не слід підв'язувати, однак на шпалері чагарник проявляє себе краще. Кущ не надто розлогий і становить близько 70 см. Пагони щільні, без шипів з інтенсивним утворенням гілок, на яких формується багато плодових гілочок. Листя у чагарнику великі, темно-смарагдові. Так як сорт відноситься до ремонтантних різновидів, плодоношення можливо двічі за сезон. Ягоди формуються і дозрівають до глибокої осені і перших заморозків, а цвітіння чагарників триває до середини осені. За смаком плоди соковиті, солодкі, десертні, з яскраво вираженим ароматом. Рослина малини розглянутого сорту характеризується як потужна і невибаглива, стійка до низьких і високих температур.
Доставка
Адресна доставка кур’єром по Києву

Строк доставки - 1-2 дні

Вартість від 60грн

Безкоштовно від 800грн

Доставка Новою Поштою

Строк доставки 1-3 дні

Вартість від 35грн

Безкоштовно від 500грн

Доставка Делівері

Строк доставки 1-3 дні

Вартість від - 30грн

Безкоштовно від  - 500грн

Доставка Укрпочта

Строк доставки - 1-5 днів

Вартість від - 20грн

Безкоштовно від 500грн

 • Адресна доставка кур’єром по Києву
 • Доставка Новою Поштою
 • Доставка Делівері
 • Доставка Укрпочта
Оплата
Готівкою кур’єру

без додаткових комісій

Готівкою у відділенні

Додаткова комісія перевізника 2,5% від суми замовлення+20грн

На карту Приват Банку

без додаткових комісій

На рахунок

без додаткових комісій

Visa/Mastercard через систему liqPay

Online оплата з будь якої карти Visa/Mastercard через систему liqPay  

 • Готівкою кур’єру
 • Готівкою у відділенні
 • На карту Приват Банку
 • На рахунок
 • Visa/Mastercard через систему liqPay
Виникли питання?

Телефонуйте: 0 (800) 30 12 24
або ми самі вам зателефонуємо

 • Опис

  Малина Зюгана - високоврожайний сорт малини, родом зі Швейцарії. Є далеко не новим сортом, виведений в 1999 рік. З тих пір популярність сорту набирає обертів, як серед промислових аграріїв, так і серед приватних садівників. На сьогодняшній день, малина вважається одним з кращих ремонтантних сортів. У сорту малини Зюгана - потужні пряморослі пагони, що досягають 1,8 метрів у висоту, в умовах затінення, можуть вирости до 2 метрів. Іноді зустрічаються поради, що рослини даного сорту не слід підв'язувати, однак на шпалері чагарник проявляє себе краще. Кущ не надто розлогий і становить близько 70 см. Пагони щільні, без шипів з інтенсивним утворенням гілок, на яких формується багато плодових гілочок. Листя у чагарнику великі, темно-смарагдові. Так як сорт відноситься до ремонтантних різновидів, плодоношення можливо двічі за сезон. Ягоди формуються і дозрівають до глибокої осені і перших заморозків, а цвітіння чагарників триває до середини осені. За смаком плоди соковиті, солодкі, десертні, з яскраво вираженим ароматом. Рослина малини розглянутого сорту характеризується як потужна і невибаглива, стійка до низьких і високих температур.

 • Характеристики
  Виробник
  Dekoplant (Україна)
  Термін дозрівання
  ремонтантна
  Колір ягоди
  червона
  Упаковка
  пакет з субстратом
  Вік саджанця
  однорічний
  Маса ягоди
  5-6 г
 • Відгуки покупців
  Заказала весной. Пришли быстро. Упакованы хорошо. Принялись. Если бы муж не проявил лишний энтузиазм в работе с триммером, выжили бы все три куста. А так имеем один. И надежды на то, что корни таки угнездились качественно и оббитых два куста тоже отойдут и будут радовать нас ещё долгие годы.
  Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід