Про компанію

   

Інтернет-магазин Agromarket створений командою професіоналів, з думкою про клієнта.

Нас надихали потреби і пропозиції дачників, городників та фермерів-професіоналів.

Agromarket відкриває нові можливості придбати якісне насіння газонних трав, овочевих та квіткових культур, засоби захисту рослин, добрива і біопрепарати, цибулини квітів, саджанці троянд та плодових дерев, ягідні кущі, товари для висадки розсади, ґрунтосуміші та супутні товари для вирощування і догляду за рослинами.

Наша мета надати якісний продукт, зробити комфортною покупку та принести людям задоволення від господарювання на своїй землі.

В нашій команді працюють  кваліфіковані агрономи та справжні знавці і цінителі рослин.

Вся продукція сертифікована і відповідає міжнародним  стандартам якості. Ми співпрацюємо з багатьма  відомими компаніями, такими як Syngenta, Bayer Garden, Презенс, Укравіт, Clause , BejoSatimex, Rijk Zwaan, Nunhems Zaden , Seminis , Nickerson- Zwaan , GSN Semences, Транс Оіл, Хімагромаркетінг, Monsanto.

Широкий асортимент товарів задовільняє як послідовників органічного землеробства так і прихильників інтенсивних технологій. Каталог

Ми дослухаємося до вимог сучасного ринку, тому готові запропонувати вам якісну продукцію від виробника, кваліфіковану консультацію, якісний сервіс та найшвидшу логістику,  зручну саме для вас по всій тереторіі України. Доставка та оплата

Ми постійно покращуємо зовнішній вид і сервіси нашого сайту. У нас ви знайдете  найкращі описи товарів і найбільш якісні фотографії. Ми цінуємо наших клієнтів і робимо все можливе, щоб вони залишились задоволенні покупкою і рекомендували наш магазин своїм друзям.

Ми гарантуємо вам високий врожай, дивовижний ландшафт та красу Вашого підвіконня,  а все тому,  що з інтернет магазином «Agromarket» - «ВСЕ РОСТЕ!»