Від гризунів (Родентициди)

Знайдено: 1 - 20 серед 20 товарів
15грн
11грн
Виробник
Італ Тайгер (Україна)
Препаративна Форма
тістоподібна принада
Для захисту від
полівка, хатня миша, пацюк, щур водяний
8грн
7грн
Виробник
Італ Тайгер (Україна)
Препаративна Форма
тістоподібна принада
Для захисту від
полівка, хатня миша, пацюк, щур водяний

Жити по сусідству  з гризунами не стануть терпіти навіть самі добрі садівники. Ці шкідники зменшують запаси зерна, пошкоджують рослини, переносять смертельні хвороби.  Це далеко не повний список можливих неприємностей, які можуть принести вам ці шкідники. В процесі еволюції гризуни придбали надзвичайні навички виживання, вони здатні зберегти свою популяцію в найнесприятливіших умовах, в тому числі там, де люди активно вживають заходи для їх знищення. Тому, якщо в саду або в оселі оселилися непрохані гості, необхідно звернутися в наш магазин і купити  засоби захисту від гризунів.

Одним з найбільш ефективних способів захисту від гризунів є застосування родентицидів (спеціальних засобів від гризунів), які отруюють шкідників при вдиханні або при попаданні в шлунково-кишковий тракт. Вони використовуються як для захисту посівів на полях, так і в житлових, складських і промислових будівлях.

В інтернет-магазині «Агромаркет» представлені різноманітні високоефективні і екологічно безпечні препаративні форми родентицидів, які призначені для захисту вашого будинку або присадибної ділянки.

Це  клеї, гранульовані і зернові принади від гризунів, одноразового застосування яких буває досить, щоб остаточно позбавити вас від присутності набридливих шкідників. Такі приманки забарвлені в яскраві кольори, що дозволяє відрізнити їх від фуражу або продуктів харчування. Сучасні препарати, містять синтетичні отруйні речовини. Завдяки частковій і стабільній дії вони значно безпечніші для людини і домашніх тварин, ніж натуральні.